РУСЛАН

ВИДАВНИЦТВО

     Видавництво "Руслан" – це підприємство, яке успішно здійснює свою діяльність у галузі поліграфії вже більше 30-ти років. За цей час ми накопичили досвід і знання, які дозволили нам посісти належне місце на ринку поліграфічної продукції.

     Видавництво "Руслан" було засноване 1992 року і спочатку займалося продажем паперових виробів. 1998 року була створена власна виробнича база. На підприємстві виготовлялись бухгалтерські книги, бланки, папки; згодом, у 1999 році, - шкільні зошити, альбоми для малювання, папки для креслення.

     У 2004 році відбулося значне збільшення асортименту. Почали вироблятися блокноти з кріпленням на скобі та пружині різних форматів. Також розширився перелік товарів для дошкільнят і школярів. Це були розмальовки, кольоровий папір та картон.

     На даний час видавництво "Руслан" оснащене якісними друкарськими машинами. В процесі друку використовуються професійні європейські фарби. Ми освоюємо сучасні поліграфічні технології і матеріали. Технічна база постійно оновлюється, що дає змогу підвищувати якість нашої продукції.

     Уся продукція відповідає державним стандартам і має гігієнічні сертифікати. Наше підприємство сертифіковане за стандартами ISO, які гарантують, що продукція є якісною та безпечною, а виробничі процеси побудовано за допомогою використанням максимально ефективних ресурсів з мінімальним впливом на навколишне середовище.