видавництво руслан
ГОЛОВНА ВИДИ ПРОДУКЦІЇ ПРО НАС НОВИНКИ КОНТАКТИ

Видавництво "Руслан" - підприємство, яке успішно здійснює свою діяльність у галузі поліграфії вже більше 20-ти років. За цей час ми накопичили досвід і знання, які дозволили нам посісти належне місце на ринку поліграфічної продукції.

Видавництво "Руслан" було засноване 1992 року і спочатку займалося продажем паперових виробів. 1998 року була створена власна виробнича база. На підприємстві виготовлялись бухгалтерські книги та бланки, папки; згодом, в 1999 році, - шкільні зошити, альбоми для малювання, папки для креслення. 2004 року відбулося значне збільшення асортименту. Друкарня почала виробляти блокноти з кріпленням на скобі та пружині різних форматів. Також розширився перелік товарів для дошкільнят і школярів: ми почали виготовляти розмальовки, кольоровий папір та картон.

На даний час видавниицтво "Руслан" оснащене якісними друкарськими машинами. В процесі друку використовуються професійні європейські фарби. Ми освоюємо сучасні поліграфічні технології і матеріали. Технічна база постійно оновлюється, що дає змогу підвищувати якість нашої продукції.

Уся продукція відповідає державним стандартам і має гігієнічні сертифікати. Також підприємство сертифіковане за стандартами ISO, які гарантують , що наша продукція є якісною та безпечною, а виробничі процеси побудовано з використанням максимально ефективних ресурсів з мінімальним впливом на навколишне середовище.

Також ми виготовляємо продукцію на замовлення.
 

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ MPP-VKF-RUSLAN@UKR.NET

Copyright MyCorp © 2022